Temalar

Bilnex Yazılım Çözümleri

news image
Muhasebe Programı


Bilnex Yazılım Çözümleri olarak, tasarladığımız stok programı ile; RFID ve barkod teknolojilerinin kullanılmasıyla; ürünlerin fatura veya irsaliye ile depoya kabulünden, işletme içerisinde sevk, tüketim ve işletmeden çıkışına kadar tüm işlemlerini kolayca takip edebilmenizi sağlıyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...


Bilnex Finans Programı ile cari hesap vade analizi, bakiye analizi, tahsilat, ekstre, mutabakat, taksit, teknik servis ekstresi gibi pek çok konuda rapor çekebilir, bu raporları personele göre ya da bölgeye göre ayrıntılı oluşturabilirsiniz. Bilnex Finans Programı ile her bir cari için çalışılacak iskonto oranı, döviz türü, döviz kuru, banka hesap bilgileri, kara liste durumu ve nedeni, yetkili bilgileri gibi tanımlamalar yapılabilir. Bilnex Finans Programı ile cari hesapların şube bazında takip edilmesini ve şubelerin sadece kendi carilerini görmesini sağlayabilirsiniz. Bilnex Finans Programı ile kasa performanslarını takip edebilir ve ödeme planlarıyla karşılaştırabilirsiniz. Bilnex Finans Programı yönetim ekranı ile işletmenizin genel durumuna, nakit akışına, karlılık analizlerine kolayca ulaşabilirsiniz..

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...
news image
E-Devlet Çözümleri


Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yapılan düzenlemelerle başlayan e-Dönüşüm süreci, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura ve e-Mutabakat gibi e-Devlet Çözümlerinin yaygınlaşmasını ve finansal süreçlerin daha güvenli, kolay, ekonomik ilerlemesini sağlamıştır. Bilnex Yazılım; GİB’nın getirmiş olduğu yasal düzenlemeler çerçevesinde tüm e-Devlet Çözümlerini bütünleşik olarak sunmaktadır. Bilnex Yazılım olarak, e-Çözümleri kurumunuza entegre etmeniz konusunda, yılların getirdiği tecrübe ve alanında uzman ekibimizle çözüm ortağınız olmaktayız.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...
news image


Bilnex E-Faturanın Özellikleri Bilnex e-Fatura Çözümü ile elektronik ortamda gelen faturalarınız otomatik olarak sisteme aktarılır, böylece e-Faturalarınızı ayrıca işlemeniz gerekmez. Bilnex e-Fatura Çözümü ile e-Faturalarınız dijital ortamda uzun yıllar saklanır ve ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bilnex e-Fatura Çözümünün kullanıcı dostu, pratik tasarımı sayesinde e-Faturalarınızı hızlıca hazırlayabilir, zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bilnex e-Fatura Çözümü ile faturalarınız elektronik ortamda hazırlanıp saklanacağı için fiziksel arşiv maliyetlerinden kurtulursunuz. Bilnex e-Fatura Çözümü ile faturalarınız elektronik ortamda saklanacağından kağıt tasarrufu yaparsınız, böylece kendi maliyetlerinizi düşürmenin yanı sıra doğal kaynakların tüketiminin yavaşlamasına da katkı sağlarsınız.
E-Arşiv Fatura: e-Arşiv fatura, e-fatura sistemine dahil olmayan şirketler veya son kullanıcılara elektronik ortamda fatura gönderilmesini sağlayan elektronik fatura türüdür. Öncelikle, cirosu belirli bir tutarın üzerinde bulunan e-ticaret sitelerine zorunlu tutulmuştur. İsteyen her firma e-arşiv fatura da kullanabilir ancak e-arşiv fatura kullanabilmek için öncelikle e-fatura sistemine dahil olunmalıdır. Gelir İdaresi Başkanlığı’na aylık olarak e-arşiv faturaların raporlaması yapılır. Genellikle bu hizmet, e-arşiv fatura hizmetini sağlayan çözüm ortağı tarafından yerine getirilir. 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu (VUK) Genel Tebliğine uygun olarak düzenlenen Bilnex e-Arşiv Fatura Çözümü faturalarınızın ikinci nüshasını elektronik ortamda oluşturarak muhafaza etmenizi ve gerektiğinde elektronik olarak ibraz etmenizi sağlar. Bilnex e-Fatura Arşiv ile müşterinin isteği doğrultusunda faturanın ilk nüshası da elektronik ortamda hazırlanabilmektedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...
news image
Perakende Hızlı Satış


Bilnex Pos perakende satış noktalarında (market, mağaza, kırtasiye, kuruyemişçi, hediyelik eşya, şarküteri vb.) hızlı satış yapmak üzere dizayn edilmiş, pc tabanlı satış noktası yönetim sistemidir. Bilnex pos perakende satış noktalarında (market, mağaza, kırtasiye, kuruyemişçi, şarküteri vb.) hızlı satış yapmak üzere dizayn edilmiş, pc tabanlı satış ekranıdır. Her türlüterazi ve fiyat gör cihazları ile haberleşebilmektedir. Basit ve kullanımı kolay yapısı ile kasiyerlerin hızını arttırmaktadır. Gelişmiş güvenlik sistemi sayesinde satış ekranında yapılan her türlüiptal ve iade işlemi anlık olarak raporlanılabilmektedir. Yine gelişmiş yetkilendirme sistemi sayesinde maksium indirim oranı, iptal ve iade izni, fiyat değiştirebilme izni tanımları yapılabilmektedir. Aynı ekran üzerinde barkodlu satış gerçekleştirilir iken veresiye takibinin de yapılması mümkündür. Her türlümüşteri sadakat kartı (manyetik, barkodlu vb) ile entegre olarak çalışabilmekte ve puan takip işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Satış ekranında ürüne göre ya da satışın genelinden indirim yapmak mümkündür. Yine aynı şekilde toplamdan indirim işlemi de gerçekleştirilebilmektedir. Primli çalışan işletmeler için satış ekranında plasiyer prpim takibini de gerçekleştimek mümkündür. Satış ekranında dövizli takip işlemi gerçekleştirilebilmekte, her türlüyazıcıdan çıktı alınabilmekte ve para üstühesabı otomatik olarak gerçekleştirilebilmektedir. Stok modülüaracılığı ile kartların tanımlanması ve depo takip işlemleri rahatlıla gerçekleştirilebilmekte ve barkod etiket dökümleri alınabilmektedir. Cari modülünden satıcı ve müşteri cariler tanımlanılabilmekte, müşterilerin çalışma şekli (peşin, kredi) belirlenilebilmektedir. Satış ekranından yapılan tüm işlemler anlık olarak kasa modülüne entegre olmaktadır. Detaylı raporlama sistemi sayesinde , saatlik, günlük, aylık, kasa bazında, kasiyer bazında, döviz türleri bazında, stok bazında, satıcı personel bazında, satış hızı bazında vb. raporlar almak mümkündür. Bilnex pos bilnex ticari ile tam entegre bir yapıda çalışabilmektedir. Bilnex pos hızlılığı ve güvenli yapısı sayesinde satış noktalarında işletmelere güç katmaktadır.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...
news image
Mobil


Bilnex El Terminali Sayım Programı tamamen mobil cihazlarla kullanılmak amacıyla tasarlanmış olup, herhangi bir ara birime ihtiyaç duymadan Bilnex’in diğer tüm ürünleri ile haberleşebilmektedir. Bilnex El Terminali Sayım Programının Özellikleri Araçlardaki stokların tam kontrolünü sağlayabilir, stok yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilnex El Terminali Sayım Programı ile sayım, sevkiyat, ürün kabul, soğuk satış gibi tüm süreçlerinizi problemsiz olarak yönetebilirsiniz. Bilnex El Terminali Sayım Programı ile araçlara ürün yükleme işlemlerini hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz, böylece satış ekibiniz sahaya çok hızlı ve hatasız stok ile çıkabilir.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...


Bilnex Tablet Saha Satış Programı ile saha satış ekibiniz küçük bir tablet aracılığıyla internete bağlı olmasa bile, stok, ürün, fiyat, kampanya gibi tüm bilgilere ulaşabilir, hızlıca müşteri taleplerini karşılayabilir ve sorunsuzca satış süreçlerini yürütebilir. Bilnex Tablet Saha Satış Programı’nda saha satış ekipleri internete bağlandıklarında programdaki verileri yükleyerek, gün içerisinde çevrimdışı kullanabilir, yeni veriler ekleyebilirler. Tekrar internete bağlandıklarında yeni ekledikleri veriler sisteme aktarılır. Bilnex Tablet Satış Programının Özellikleri Bilnex Tablet Satış Programı ile müşterilerin yanında stok ve cari hesap bilgilerine erişerek hızlı bir şekilde sipariş girişi, satış ya da tahsilat yapabilirsiniz. Bilnex Tablet Satış Programı aracılığıyla merkez muhasebe ile günlük entegre olabildiğiniz için güncel stok ve fiyat bilgileri ile çalışırsınız ve doğabilecek karışıklıklar engellenir. Bilnex Tablet Saha Satış Programı ile araçlardaki stoklar kontrol edilebilir ve stok yönetimi daha verimli yapılır. Mobil saha satış yönetimi programları ile tahsilatlar, stoklar, satışlar gibi pek çok alanda rapor çekebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...

Copyright © 2021-2023 Ficom Bilişim Seyfullah Urut