Temalar

Evobulut Yazılım Çözümleri

news image
Satış Bulut


Satış Bulut firmanızdaki satış süreçlerini, satış potansiyelinden başlayarak Fırsat, Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura aşamalarının tüm detaylarını her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Satış takip programı ve crm programıdır.
Evobulut ile firmanız sürekli yanınızda! EvoBulutun bulut yapısı sayesinde satış takip programınız ile fırsatlarınıza, tekliflerinize, faturalarınıza, müşteri bilgilerinize akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...


news image

Tek tuş ile e-fatura ve e-arşiv faturalarınız gönderin! Hiç bir ara yazılıma ve modüle ihtiyaç duymadan fatura ekranından tek tuş ile fatura gönderimi sağlayabilirsiniz.
Evobulut ile e-fatura ve e-arşiv faturalarınızı tek tuş ile gönderin! e-fatura, evobulut ürünleri ile entegre çalışan bir özelliktir. Hiç bir ara yazılıma veya modüle gerek kalmadan fatura modülü içerisinde oluşturduğunuz faturanızı tek tuş ile müşterilerinize göndermenizi sağlayan, tedarikçilerinizden gelen faturaları da otomatik alış faturası olarak işlemenizi sağlayan e-fatura, e-arşiv fatura programı ve yazılımıdır.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...
news image
CRM Bulut


İş süreçlerinizi ve müşteri ilişkilerinizi kolaylıkla takip edin! CRM Bulut, müşterileriniz ile yapmış olduğunuz (telefon, mail, faks, müşteri ziyareti vb. ) tüm iletişimi tek noktadan yönetebileceğiniz ve firmanızdaki iş süreçlerinizi, personel görevlerinizi, finans işlemlerinizi, görüşmelerinizi, dokümanlarınızı, randevularınızı, her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Bulut Tabanlı CRM Yazılımı ve Müşteri Takip Programıdır.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...
news image


İş yerinizdeki bilgisayarlara virüs bulaşması, bilgisayarların bozulması, teknik sorunlar ile uğraşmak zorunda kalmadan sadece işinize odaklanın. Bulut yapı sayesinde bu sorunlar tarihe karışıyor.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...
news image
Sağlık Bulut


Sağlık Bulut muayenehanenizdeki randevuları, gelen hastaların takibi, hastalara yapılan işlemleri, hastaya verdiğiniz raporları, hastaların finansal işlemlerini, muayenehane kasalarını her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Muayenehane yönetim yazılımı ve programıdır.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...


Muayenehanenizdeki veya sağlık kuruluşunuzdaki doktorlarınız ve çalışanlarınız ile birlikte aynı dosyaların, dokümanların, evrakların üzerinde beraber çalışabilir, işlemler yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...
news image
Avukat Bulut


Avukat Bulut hukuk büronuzdaki iş süreçlerinizi, dava süreçlerinizi, dava dokümanlarınızı, randevularınızı, duruşmalarınızı, müvekkil takiplerinizi her yerden, her zaman ve her cihazınızdan yapabilmenizi sağlayan Dava takip programı ve hukuk programıdır.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...


Avukat Bulutun bulut yapısı sayesinde hukuk programınız ile hukuk büronuza, davalarınıza, randevularınıza, dosyalarınıza, müvekkil bilgilerinize, duruşma saatlerinize akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan bağlanabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız...

Copyright © 2021-2023 Ficom Bilişim Seyfullah Urut